Foerster, F. W.: Élet és jellem. Bp., 1944, Szociális Misszió Társulat... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/306/kategorien~Bucher/Bucher-und-Dokumente-mit-gunstigem-Preis~500017/Foerster-F-W-Elet-es-jellem-Bp-1944-Szocialis-Misszio-Tarsulat-Kicsit-kopott-felvasz~II1404487
1404487
16030
306
100
Books and Documents with low starting prices
Beschreibung: Foerster, F. W.: Élet és jellem. Bp., 1944, Szociális Misszió Társulat. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.
: vörös_iván