Éjfél. Magyar irók misztikus novellái.
A novellákat Bálint Aladár gyüjtötte össze. Az előszót Kosztolányi Dezső irta. A címlapot és az illusztrációkat Divéky József rajzolta. Gyoma, 1917. Kner Izidor. Kiadói félvászon kötés, 204p. + 11 t.
A könyv megviselt állapotban van! Ázott, foltos, kopottas. A kötése meglazult!