16042.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher und Dokumente mit günstigem Preis
100 HUF
Artur Fürst, Alexander Moszkowski: Az élő világ csodái. Fordította: Dr. Fülöp Zsigmond. Bp., é.n.,Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, és borítóval, kissé sérült fűzéssel, hiányos ex libris-szel.