Építőipari kivitelezés 1-2. Magasépítési kivitelezés. Szerk.: Kardos A... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/306/kategorien~Bucher/Bucher-Technik~500011/Epitoipari-kivitelezes-1-2-Magasepitesi-kivitelezes-Szerk-Kardos-Andor-Valko-Odon-B~II1634346
1634346
15577
306
Books: Technics
Beschreibung: Építőipari kivitelezés 1-2. Magasépítési kivitelezés. Szerk.: Kardos Andor, Valkó Ödön. Bp.,1962, Műszaki. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
: tánczos_gábor