15137.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Csanádi Árpád: Labdarúgás III. kötet. (Az edzés.) Bp., 1962, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.