1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Aquinói Szent Tamás Előadások a tízparancsolatról. Collationes de decem praeceptis. Bp.,1993, Seneca. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, magyar és latin nyelven.