15069.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Ossendowski: A sötét Kelet árnyéka. The shadow of the gloomy East. Fordította Balassa József. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.