15074.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Herbert Rittlinger: Kajakosok - előre! Utazás gumisajkán a Kárpátokból a vad Kurdisztánba. Fordította: Félegyházy Endre. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, fekete-fehér fotókkal, kissé kopottas borítóval.