15004.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Heimler Károly: Sopron belvárosa. Sopron műemlékei I. kötet. Csányi Károly előszavával. Becht Rezső és Mihály Ernő Dr. közreműködésével sajtó alá Heimler Károly Dr. Sopron, 1939, Soproni Városszépítő Egyesület, Röttig-Romwalter-ny., XVI+2+181+2 p. Számos fekete-fehér egészoldalas fotóval illusztrálva. Kiadói félbőr-kötésben, az első táblán a város aranyozott címerével, sérül a gerince sérült, hiányos, de belül alapvetően jó állapotban.