15440.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Vegyes könyvtétel, 2 db: B. Nagy Margit: Stílusok, művek, mesterek. Művészettörténeti tanulmányok. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Dávid László: A középkori udvarhelyszék művészeti emlékei. Bukarest, 1981, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé kopottas kiadói papír védőborítóval.