15892.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Wilhelm Röpke: A harmadik út. (Korunk társadalmi válsága.) Bp., é.n. (1943), Aurora. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, sérült gerinccel, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.