15692.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Miguel de Cervantes Saavedra: Az elmés nemes Don Quijote de la Mancha. I-II. kötet. Fordította: Győry Vilmos. Bp.,1873-1874, Athenaeum, 461+436 p. Átkötött félvászon-kötés, egybekötve, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.