15698.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
Goethe: A lélekrokonság. Fordította: Kemenczky Kálmán. Bp.,é.n., Könyves Kálmán. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, Leszik K. kötésben, márványozott lapélekkel, a gerinc felső része kissé sérült, az elülső szennylap hiányzik.