15700.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Farkas Emőd: Magyarország Nagyasszonyai. I. kötet. Bp., 1911, Wodianer F. és Fiai. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, illusztrált, gerincnél kissé szakadt, belül a védőlap szakadt, egyébként jó állapotban.