15681.
306. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
Báró Eötvös József: Beszédek. I. kötet: Emlék- és ünnepi beszédek. Báró Eötvös József Összes Munkái VIII. kötet. Bp.,1902, Révai. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötésben, ritkább baglyos kötésben, a kötéstábla elején: Aufrecht és Goldschmied, hátulján: Leszik K. könyvkötő.