Arany János össze munkái I-IV. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészv... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/306/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~500018/Arany-Janos-ossze-munkai-I-IV-Bp-Franklin-Kiadoi-aranyozott-egeszvaszon-kotes-az-egyik-~II1653371
1653371
15677
306
Beschreibung: Arany János össze munkái I-IV. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, az egyik kötet gerince sérült, hiányos, egyébként jó állapotban.
: tánczos_gábor