Penyigey jelzéssel: Téli folyópart. Olaj, vászon, 25×34 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/306/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~100001/Penyigey-jelzessel-Teli-folyopart-Olaj-vaszon-25C39734-cm~II1509201
1509201
10138
306
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Penyigey jelzéssel: Téli folyópart. Olaj, vászon, 25×34 cm
: vörös_iván