B. Koppány György (?-?): Beszélegő csikósok. Rézkarc papír, jelzett, 2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/306/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~100001/B-Koppany-Gyorgy--Beszelego-csikosok-Rezkarc-papir-jelzett-21C39716-cm~II1586688
1586688
10101
306
900
Rufpreis:
900 HUF 2,43 EUR , 2,65 USD
Beschreibung: B. Koppány György (?-?): Beszélegő csikósok. Rézkarc papír, jelzett, 21×16 cm
: vörös_iván