11981.
306. Gelaufene Fernauktion
Foto
11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
cca 1920 Révész és Bíró: Apa gyermekével, műtermi vintage fotó, hidegpecséttel jelzett, sarka, széle kissé sérült, foltos, 21,6x16 cm