11230.
306. Gelaufene Fernauktion
Fotoapparaten, Kameras, Zubehör
26 000 HUF
Zeiss Ikon, Super Ikonta II 531/2 kamera Carl Zeiss Tessar 1:3,8 p: 10,5 cm objektívvel, bőr tokban Tok egyik gombja sérült. Kissé kopott. / Vintage camera in leather case. Works well.