6db használt éremgyűjtő/éremtartó album, használatból eredő kis sérülé... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/305/kategorien~Numismatik/Numismatische-Zubehore~1/6db-hasznalt-eremgyujtoeremtarto-album-hasznalatbol-eredo-kis-serulesekkel-kopasokka~II1644386
1644386
30002
305
Numismatics accessories
Numismatik
Beschreibung: 6db használt éremgyűjtő/éremtartó album, használatból eredő kis sérülésekkel, kopásokkal, jó állapotban
: ttg