Vieszt Zoltán: Csak úgy a föld körül. Budapest, 1942, Dr. Vajna és Bok... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/305/kategorien~Bucher/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~400001/Vieszt-Zoltan-Csak-ugy-a-fold-korul-Budapest-1942-Dr-Vajna-es-Bokor-Kiadoi-egeszvaszo~II1418970
1418970
15172
305
100
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Vieszt Zoltán: Csak úgy a föld körül. Budapest, 1942, Dr. Vajna és Bokor. Kiadói egészvászon kötés, fekete-fehér fotókkal, a gerince sérült, foltos.
: tánczos_gábor