15136.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Magyarország helységnévtára 1941. Bp., [1942], Hornyánszky Viktor. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.