15773.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Nyírő Gyula: Psychiatria. Bp., 1962, Medicina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, laza, sérült fűzéssel, ceruzás aláhúzásokkal,