Némethy Géza: Vergilius élete és művei.
Bp. 1902. MTA 472 p. Aranyozo... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/305/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~400004/Nemethy-Geza-Vergilius-elete-es-muvei--Bp-1902-MTA-472-p-Aranyozott-gerincu-egeszvaszon~II1646802
1646802
15329
305
Books: History
Beschreibung: Némethy Géza: Vergilius élete és művei.
Bp. 1902. MTA 472 p. Aranyozott gerincű egészvászon kötésben, márványozott lapszélekkel.
: vörös_iván