Juhász Vilmos: Nagy hódítók.
(Bp. 1942.) Béta. /Az emberi alkotás regényei II./ Aranyozott kiadói félvászon kötésben- Egy sarkán kis sérüléssel, hátoldalt folttal, egyébként jó állapotban.