Fruin Róbert: Tíz év a németalföldi szabadságharczból (1588-1598) II.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/305/kategorien~Bucher/Bucher-Geschichte~400004/Fruin-Robert-Tiz-ev-a-nemetalfoldi-szabadsagharczbol-1588-1598-II-kotet-Bp-1917-MTA~II1297047
1297047
15483
305
100
Books: History
Beschreibung: Fruin Róbert: Tíz év a németalföldi szabadságharczból (1588-1598) II. kötet. Bp., 1917, MTA. Kiadói kopottas egészvászon sorozatkötésben.
: ttg