Ferenc Ferdinánd főherceg az Osztrák-Magyar Monarchia trónörököse. Hiteles kútfők alapján kiadta Heller Hermann csász. tanácsos. Bp., 1911. Vászonkötésben, képekkel illusztrált, megviselt állapotban.