Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 214

15370.

Rufpreis:
3 000 HUF
Treasures of the central state archives in Prague. The state of Bohemia and Czechoslovakia in Documents 1158-1990. Exhibition catalouge. Szerk.: Eva Gregorovicová. Prága, 2001, Central State Archives in Prague. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, angol nyelven.
15371.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Padányi Viktor: Trianon 1920. június 4. Így történt.../Kelet és Nyugat között. Veszprém, 1990, Turul, 31 p. Kiadói tűzött papírkötés.
15372.

Rufpreis:
1 000 HUF
Lajtor László: Magyarország a század elején. Bp.,1942, Faust. Kiadói papírkötés.
15373.

Rufpreis:
1 000 HUF
15374.

Rufpreis:
3 000 HUF
Julianus barát és a Napkelet fölfedezése. Vál., bev.: Györffy György. Bp., 1986, Szépirodalmi (Magyar ritkaságok). Kartonált papírkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15375.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szegedi Tasziló: Magyarország története a szatmári békéig. A gimnázium és leánygimnázium VII. osztálya számára. Bp., 1941, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, ceruzás bejegyzésekkel, aláhúzásokkal.
15376.

Rufpreis:
1 600 HUF
Maurois, André: Anglia története I.-II. Fordította: Németh Andor. Bp., é.n..Írás. 707 p. Kiadói félvászon kötésben
15377.

Rufpreis:
1 200 HUF
Fournier Ágoston: Napoleon életrajza I-III. Bp., 1916. Magyar Tudományos Akadémia, Aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban
15378.

Rufpreis:
3 000 HUF
15379.

Rufpreis:
1 600 HUF
15380.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
15381.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF