Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 214

Miskolczy István: Magyarország az Anjouk korában. Szent István Könyvek 9. Bp.,1923, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15298.

Rufpreis:
1 600 HUF
Miskolczy István: A középkori kereskedelem története. Szent István Könyvek 37. Bp.,1926, Szent István-Társulat. Kihajtható térképpel illusztrálva. Kiadói papírkötés, két lap kicsit gyűrött. Jó állapotban.
15299.

Rufpreis:
1 600 HUF
A magyarság és a szlávok. Szerk.: Szekfű Gyula. Budapest, 1942, Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Bölcsészeti Karának Magyarságtudományi Intézete-Franklin-Társulat. Kiadói papírkötésben,
15300.

Rufpreis:
2 000 HUF
15301.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,65
9,41
Mahler Ede: Babylonia és Assyria. Bp., 1906 MTA. Aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
15302.

Rufpreis:
1 800 HUF
15303.

Rufpreis:
2 000 HUF
Chobot Ferenc: A pápák története. Rákospalota, 1909. (Pátria ny.) XIII. 513 p. Kiadói, dombornyomásos vászonkötésben.
15304.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Magyarság őstörténete. Szerk.: Ligeti Lajos. Bp., 1943, Budapesti Kir. Magyar Pázmány Péter-Tudományegyetem Bölcsészeti Kar 288p. Modern kartonálásban, az eredeti címlap felhasználásával
15305.

Rufpreis:
1 000 HUF
Veres Péter: Szocializmus, nacionalizmus. Bp., 1943, Magyar Élet. II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Jó állapotban.
15306.

Rufpreis:
1 000 HUF
Dr. Blaskovich Lajos: Őshaza és Kőrösi Csoma Sándor célja. Körösi Csoma Sándor halálának 100. évfordulóján. Bp., (1942), Stádium Sajtóvállalat Rt., 230 p. + 8 t. Kiadói félvászon kötésben, névbeírással
15307.

Rufpreis:
1 400 HUF
Mahler Ede: Ókori Egyiptom. Bp., 1909 MTA. Aranyozott gerincű egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
15308.

Rufpreis:
1 800 HUF
10
15309.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF