15684.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Ujváry Sándor: Konyhaművészet. Ujváry Sándor szakácskönyve.I.-II. Bp., [1916], Országos Magyar Szakácsművészeti és Házicukrászati Főzőtanfolyam. Korabeli kopott félvászon kötésben