Vegyes könyv tétel (Bp., Genius): Tóth Árpád: Örök virágok; Rolland, Romain: A szerelem és halál játéka; 4 db Oscar Wilde-könyv: A páduai hercegnő; Szerelemből a királyért!; Salome; Lord Arthur Saville bűne. Kissé kopott félvászon kötésben.