16631.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Taine Hippolit Adolf: Az angol irodalom története I-V. Fordította Csiky Gergely. Bp., 1881-1885, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, két kötetben tulajdonosi névbélyegzővel. Jó állapotban.