[Szegfi Mórné, Kánya] Emilia: Magyar Hölgyek könyvtára. A Családi kör... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/305/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~400016/Szegfi-Morne-Kanya-Emilia-Magyar-Holgyek-konyvtara-A-Csaladi-kor-melleklete-I-II-ko~II1644443
1644443
16133
305
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: [Szegfi Mórné, Kánya] Emilia: Magyar Hölgyek könyvtára. A Családi kör melléklete. I-II. kötet egybe kötve. Pest, 1867, Khór és Wein könyvnyomdája. 176+178p. Korabeli, kopott félvászon kötésben. Ritka!
: vörös_iván
Katalognummer: