16557.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Noszov három könyve: Hurrá, itt a nyár! Fordította: Kertész Erzsébet. Rogán Ágnes rajzaival. Bp., 1960, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. Jóbarátok. Fordította: Szőllőssy Klára. Pozin rajzaival. Bp.,1953, Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval. Vidám kis család. Fordította: F. Kemény Márta. A belső rajzokat: J. Szemjonov. A fedelet Demjén Zsuzsa rajzolta. Bp.,1955, Ifjúsági. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.