16491.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Molnár Ferenc:Kis hármaskönyv I., és III. kötet. Elbeszélések. Bp., 1916, Franklin-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, és gerinccel, az első kötet elülső előzéklapja lyukas.