Mécs László: Az ember és árnyéka. Kassa, 1930, Kazinczy Kiadóvállalat. Harmadik. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, pici sérüléssel a gerincen, Sinkó Ferenc (1912-1990) író névbejegyzésével. (Sinkó)