Mark Twain: Koldus és királyfi. Fordította Fái J. Béla. Bp., é.n., Révai Irodalmi Intézet Nyomda. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, szövegközti illusztrációkkal.