16425.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Magyar Jövő Toldy-könyvtárának három kötete (11.,12.,16.) Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde, Vörösmarty Mihály: A két szomszédvár, Petőfi Sándor János vitéz. Bp., 1924, Magyar Jövő Ifjúsági Irodalmi Rt. Kiadói félvászon-kötés, az egyik borító kopottas. volt könyvtári példányok.