Ligárt Mihály: Vezérkönyv a beszéd- és értelemgyakorlatok tanításához. Pápa, 1912, Főiskolai-ny. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel, volt könyvtári példány.