Kisfaludy Károly Minden Munkái V. Budapest, 1893, Franklin-Társulat. Hetedik bővített kiadás. Kiadói egészvászon. Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel.