Kazinczy Ferenc válogatott munkái. Remekírók Képes Könyvtára. Bevezetéssel ellátta Balassa József. Magyar művészek rajzaival. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai). Kiadói kopottas festett, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapszélekkel.