Jókai Mór Művei. Centenáriumi kiadás. 1-50 kötet. Bp. (Franklin-Társulat-Révai.) 1925-1928. Kiadói dúsan aranyozott gerincű, Jókai arcképével illusztrált egészvászon sorozatkötésben, néhány gerincen kopás, a kötetek nagy része szép állapotban