16165.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Erdélyi Béla költeményei. Bp., 1896, Pfeifer Ferdinánd kiadása. Kiadó festett, aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, és gerinccel, a borító hátsó táblájának felső sarka kissé viseltes, aranyozott lapélekkel. A szerző által dedikált.