Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1916. szökőévre. Szerk.: Her... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/305/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~400016/Egyetemes-Regenytar-Mikszath-Almanach-az-1916-szokoevre-Szerk-Herczeg-Ferenc-Bp-1916-~II1644450
1644450
16516
305
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1916. szökőévre. Szerk.: Herczeg Ferenc. Bp,[1916], Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés.
: vörös_iván