16394.
305. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
B. Eötvös József: Beszédei. 1867. április-1870. május. Bp., 1886, Ráth Mór. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzőkkel, márványozott lapélekkel.