Arany Koszorú. Arany János költeményeiből. Születése századik évfordul... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/305/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~400016/Arany-Koszoru-Arany-Janos-koltemenyeibol-Szuletese-szazadik-evfordulojanak-unnepere-~II1602429
1602429
16520
305
Rufpreis:
1 600 HUF 4,32 EUR , 4,71 USD
Beschreibung: Arany Koszorú. Arany János költeményeiből. Születése századik évfordulójának ünnepére. Bp., 1917, Franklin. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
: tánczos_gábor