22767.
305. Gelaufene Fernauktion
Herrscher, Politiker, Königshäuser
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
Szilágyi Dezső, gyászlap. 'A Nagy Évszázad' No. 534., kiadó Fürth Benedek / Hungarian politician and jurist, obituary card (kopott sarkak / worn corners)
T2/3