13499.
305. Gelaufene Fernauktion
Poster
8 500 HUF
22,97 EUR, 25,00 USD
cca 1920 Szabó Ferenc-féle szegedi szalámi reklám plakát, karton, jelzett (Bartos), litográfia, szakadt, sérült állapotban, 31,5x47 cm