cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) pecséttel jelzett vintage fotóművész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/305/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Foto~300030/cca-1934-Kinszki-Imre-1901-1945-pecsettel-jelzett-vintage-fotomuveszeti-alkotasa-16x11-5-cm~II1395975
1395975
12551
305
180000
Photo
Rufpreis:
180 000 HUF 486,49 EUR , 529,41 USD
Beschreibung: cca 1934 Kinszki Imre (1901-1945) pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása, 16x11,5 cm
: ekb
Katalognummer: